Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Čo je to bežecký pás, všetko o bežeckom trenažéry

Čo je to behací pás

Bežecký pás je moderný a vyhľadávaný fitness trenažér. Prečo je tak obľúbený?

  • môžete na ňom cvičiť bez problémov doma, bežecký pás kúpite už za menej ako 200 EUR
  • absolútnou novinkou sú bežecké pásy so simuláciou nordic walkingu (severská chôdza) a behu na lyžiach

Bežecký (alebo behací) pás, často tiež nazývaný bežecký trenažér je veľmi používaný fitness trenažér. Je to simulátor behu, ktorý možno používať doma bez ohľadu na počasie. Potrebujete len dostatok miesta.

Simuluje prirodzený ľudský pohyb, od rekreačných, cez intenzívnu chôdzu až po ostrý beh po rovine, z kopca aj do kopca. Slúži tiež pri rehabilitácii, napríklad po srdcových ochoreniach, kedy lekár odporučí chôdzu alebo pre zvýšenie fyzickej kondície a chudnutie.

Domáce bežecké pásy

Nízka cena a overená kvalita pre fitness behanie. Pre domáce posilňovne aj fitka sú jedným z najpredávanejším strojov na schudnutie a zlepšenie fyzickej kondície. Hodí sa tiež pre rehabilitačnú chôdzu pre rekonvalescentov.

Profesionálne bežecké pásy

Do posilňovní a fitnescentier sa predávajú vybavenejšie a odolnejšie bežecké pásy so servisom a predĺženou zárukou. Vynikajú výbavou - počítačom s mnohými funkciami, meraním tepovej frekvencie. Nové výrobky majú aj simulátor nordic walkingu a behu na lyžiach.

Vyberte si overený a kvalitný bežecký pás v internetovom obchode

 

Zdieľajte článok


Odporúčame bežecké pásy


Novinky

Bežiace pásy pre váš zdravý život

K zdravému životnému štýlu patrí šport a behanie je jednou z najobľúbenejších športových disciplín. V bežeckých topánkach trávia ľudia hodiny a hodiny týždenne. Ako behať pri nepriaznivom počasí?

Bežecké topánky na bežecký pás

Aj na bežecký pás je potrebné použiť vhodné topánky. Pás vám uľahčí beh svojím odpružením, vaše nohy ocenia čo najlepšiu obuv. Ako ju vybrať a ako sa o ňu starať?

Bežecké oblečenie - hlavne sa cítiť dobre

Komfortné a funkčné bežecké oblečenie, ktoré vám padne a budete v ňom dobre vyzerať. To je cieľom väčšiny bežcov pri nákupe oblečenia na behanie. V čom športovať?

Ako cvičiť na bežeckom páse

Cvičenie na bežeckom páse patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie, čo dokladajú štatistiky rehabilitačných centier aj predajcov týchto populárnych fitness strojov.

všetky novinky