Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Bežiace pásy pre váš zdravý život

Bežiace pásy pre váš zdravý život

K zdravému životnému štýlu patrí šport a behanie je jednou z najobľúbenejších športových disciplín. V bežeckých topánkach trávia ľudia hodiny a hodiny týždenne. Ako behať pri nepriaznivom počasí?

Riešením je samozrejme bežecký pás, skvelý fitness stroj určený na behanie, alebo k intenzívnej chôdzi v domácom prostredí, alebo v posilňovni a posilňovniach.

Bežiaci pás si môžete zaobstarať domov, ceny základných modelov sú už priaznivé. Môžete potom behať, ako chcete bez ohľadu na počasie, alebo otváraciu dobu fitka.

Priaznivé účinky bežeckých pásov na ľudské telo

Pozitívnych dopadov behu je veľa a k nim si ešte pripočítajte výhody pásu, ktorý vám zaručuje beh za akéhokoľvek počasia, kedykoľvek sa vám zachce.

  • Behanie na bežeckom páse spaľuje oveľa viac kalórií ako na iných trenažéroch
  • Behanie optimálne posilňuje srdcovú činnosť, bežecké trenažéry "riadia" Vašu tepovú frekvenciu
  • Beh je vhodný aj pre športovcov začiatočníkov, behanie je prirodzený pohyb
  • Na bežeckom páse môžete behať kedykoľvek, nie ste odkázaný na počasie
  • Pri behu na páse môžete bez nebezpečenstva nehody počúvať hudbu, vonku sa môžete zraziť s inými bežcami
  • Trenažéry umožňujú nastaviť beh do kopca alebo z kopca
  • Bežecké trenažéry sú ľahko ovládateľné
  • Väčšina je veľmi dobre odpružená a je oveľa šetrnejšia ku kĺbom ako behanie na asfalte
  • Môžete na nich ľahko nastaviť rýchlosť behu a úroveň záťaže
  • Bežiaci pásy ú väčšinou skladné a majú kolieska pre transport

Bežecký pás inSPORTLine inCondi T400i - špičkový pás na behanie doma

Robustný bežiaci pás na prepojenie s tabletom, veľká bežecká plocha, HRC program, hrudný pás, odpruženie - to je len výber zo skvelých vlastností tohto bežeckého zázraku. Pás je určený pre domáce a klubové využitie. Má až 22 polôh nastavenia sklonu. Stroj disponuje možnosťou prepojenia s tabletom či iPadom skrz technológiu Bluetooth a aplikácii iRunning+. Vďaka nej je možné si okrem iného virtuálne zabehať napríklad v Alpách, svetových metropolách a ďalších zaujímavých miestach. 

Tento bežecký pás je vybavený funkciou merania telesného tuku, ktorá vám počas chvíľky ukáže, koľko tuku máte v tele a či ste sa napríklad zlepšili od minulého behania.

Zdieľajte článokOdporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Bežiace pásy pre váš zdravý život

K zdravému životnému štýlu patrí šport a behanie je jednou z najobľúbenejších športových disciplín. V bežeckých topánkach trávia ľudia hodiny a hodiny týždenne. Ako behať pri nepriaznivom počasí?

Bežecké topánky na bežecký pás

Aj na bežecký pás je potrebné použiť vhodné topánky. Pás vám uľahčí beh svojím odpružením, vaše nohy ocenia čo najlepšiu obuv. Ako ju vybrať a ako sa o ňu starať?

Bežecké oblečenie - hlavne sa cítiť dobre

Komfortné a funkčné bežecké oblečenie, ktoré vám padne a budete v ňom dobre vyzerať. To je cieľom väčšiny bežcov pri nákupe oblečenia na behanie. V čom športovať?

Ako cvičiť na bežeckom páse

Cvičenie na bežeckom páse patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie, čo dokladajú štatistiky rehabilitačných centier aj predajcov týchto populárnych fitness strojov.

všetky novinky