Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Miracle je zázrak medzi bežeckými pásmi

Miracle je zázrak medzi bežeckými pásmi

Dnes si predstavíme bežecký pás inSPORTline Miracle, skutočný zázrak pre klubové posilňovne a intenzívny domáci tréning. Má silný motor, elektrický zdvih 20 percent, rýchlosť až 20 kilometrov za hodinu a pritom tichý chod.

Fitness stroj Miracle môže denne využiť mnoho ľudí – vydrží ako kôň! Navyše všetkým stále spoľahlivo meria tep, sklon, čas cvičenia, rýchlosť, vzdialenosť aj spálené kalórie. Snímač tepovej frekvencie je v postrannej rukoväti, rovnako ako bezpečnostný kľúč pre okamžité vypnutie pri strate stability.

Komfort dopĺňa 18 prednastavených programov, veľký podsvietený displej, zabudovaný vetrák, ortopedický pás, kolieska a jednoduché skladanie.

Uživateľke, ktorá už mala viac bežeckých pásov, sa na „Zázraku" od inSPORTline páči tiež pohotové reagovanie na zmenu rýchlosti a uhla stúpania. Uvádza: „Pár sekúnd pred zmenou rýchlosti krátkym pípnutím informuje, že bude zrýchľovať alebo spomaľovať – to je fakt dobré. U nás behá denne celá rodina a pás funguje úplne bez problémov. Odporúčam aj náročnejším bežcom."

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 8. 3. 2014


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Ako cvičiť na bežeckom páse

Cvičenie na bežeckom páse patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie, čo dokladajú štatistiky rehabilitačných centier aj predajcov týchto populárnych fitness strojov.

21. 7. 2016

Regenerácia a strečing pre bežcov

Chcete behať naozaj efektívne? Potom by ste mali vedieť, že k behu na páse aj vonku patrí strečing a regenerácia. Ako na ne?

20. 7. 2016

5 hľadísk výberu bežeckého pásu pre seniorov

Bežecký pás je tiež výborný fitness stroj pre seniorov. Využijú ho ako pri budovaní fyzickej kondície, tak pri rehabilitácii, napríklad po operácii dolných končatín. Môžu tak trénovať v pohodlí a bezpečí domova, navyše za každého počasia, s voľbou záťaže od pohodovej chôdze.

30. 6. 2016

všetky novinky