Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Miracle je zázrak medzi bežeckými pásmi

Miracle je zázrak medzi bežeckými pásmi

Dnes si predstavíme bežecký pás inSPORTline Miracle, skutočný zázrak pre klubové posilňovne a intenzívny domáci tréning. Má silný motor, elektrický zdvih 20 percent, rýchlosť až 20 kilometrov za hodinu a pritom tichý chod.

Fitness stroj Miracle môže denne využiť mnoho ľudí – vydrží ako kôň! Navyše všetkým stále spoľahlivo meria tep, sklon, čas cvičenia, rýchlosť, vzdialenosť aj spálené kalórie. Snímač tepovej frekvencie je v postrannej rukoväti, rovnako ako bezpečnostný kľúč pre okamžité vypnutie pri strate stability.

Komfort dopĺňa 18 prednastavených programov, veľký podsvietený displej, zabudovaný vetrák, ortopedický pás, kolieska a jednoduché skladanie.

Uživateľke, ktorá už mala viac bežeckých pásov, sa na „Zázraku" od inSPORTline páči tiež pohotové reagovanie na zmenu rýchlosti a uhla stúpania. Uvádza: „Pár sekúnd pred zmenou rýchlosti krátkym pípnutím informuje, že bude zrýchľovať alebo spomaľovať – to je fakt dobré. U nás behá denne celá rodina a pás funguje úplne bez problémov. Odporúčam aj náročnejším bežcom."

Zdieľajte článokOdporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Bežiace pásy pre váš zdravý život

K zdravému životnému štýlu patrí šport a behanie je jednou z najobľúbenejších športových disciplín. V bežeckých topánkach trávia ľudia hodiny a hodiny týždenne. Ako behať pri nepriaznivom počasí?

Bežecké topánky na bežecký pás

Aj na bežecký pás je potrebné použiť vhodné topánky. Pás vám uľahčí beh svojím odpružením, vaše nohy ocenia čo najlepšiu obuv. Ako ju vybrať a ako sa o ňu starať?

Bežecké oblečenie - hlavne sa cítiť dobre

Komfortné a funkčné bežecké oblečenie, ktoré vám padne a budete v ňom dobre vyzerať. To je cieľom väčšiny bežcov pri nákupe oblečenia na behanie. V čom športovať?

Ako cvičiť na bežeckom páse

Cvičenie na bežeckom páse patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie, čo dokladajú štatistiky rehabilitačných centier aj predajcov týchto populárnych fitness strojov.

všetky novinky