Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Miracle je zázrak medzi bežeckými pásmi

Miracle je zázrak medzi bežeckými pásmi

Dnes si predstavíme bežecký pás inSPORTline Miracle, skutočný zázrak pre klubové posilňovne a intenzívny domáci tréning. Má silný motor, elektrický zdvih 20 percent, rýchlosť až 20 kilometrov za hodinu a pritom tichý chod.

Fitness stroj Miracle môže denne využiť mnoho ľudí – vydrží ako kôň! Navyše všetkým stále spoľahlivo meria tep, sklon, čas cvičenia, rýchlosť, vzdialenosť aj spálené kalórie. Snímač tepovej frekvencie je v postrannej rukoväti, rovnako ako bezpečnostný kľúč pre okamžité vypnutie pri strate stability.

Komfort dopĺňa 18 prednastavených programov, veľký podsvietený displej, zabudovaný vetrák, ortopedický pás, kolieska a jednoduché skladanie.

Uživateľke, ktorá už mala viac bežeckých pásov, sa na „Zázraku" od inSPORTline páči tiež pohotové reagovanie na zmenu rýchlosti a uhla stúpania. Uvádza: „Pár sekúnd pred zmenou rýchlosti krátkym pípnutím informuje, že bude zrýchľovať alebo spomaľovať – to je fakt dobré. U nás behá denne celá rodina a pás funguje úplne bez problémov. Odporúčam aj náročnejším bežcom."

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 8. 3. 2014


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Ako vybrať správne topánky na behanie

Beh je veľmi obľúbeným druhom pohybu a v posledných rokoch zažíva renesanciu. Ku kvalitnému behu v teréne, na ceste aj na bežeckom páse prispejú kvalitné topánky. Ako ich vybrať?

19. 6. 2016

Ako začať s behaním?

Behanie sa stalo novú športovou modlou súčasnosti. Rekreačne aj závodne behajú možno stotisíce Slovákov a ďalší sa na beh chystajú. Ako začať behať?

21. 5. 2016

všetky novinky