Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Bezmotorové bežecké pásy

Bezmotorové bežecké pásy

Ako funguje a za koľko kúpite bezmotorový bežecký pás?

Bezmotorový bežecký pás funguje iba vďaka chôdzi, alebo behu bežca. Ten svojím pohybom dostáva do pohybu aj bežeckú plochu.

Aj na bezmotorových bežeckých pásoch možno upravovať záťaž pri pohybe a to znižovaním, alebo zvyšovaním magnetického odporu. Preto sa môžete stretnúť aj s pojmom magnetický bežecký pás.

Magnetický bežecký pás inSPORTline Excel Run

Na obrázku je Magnetický bežecký pás inSPORTline Excel Run, ktorý nemá motor, ale disponuje radom funkcií pre komfortné a variabilné behanie - 2 stupne sklonu, 8 programov.

Ďalšou funkciou je "Severský chôdze" za pomoci dvoch špeciálne navrhnutých funkčných pák. Zapojením držadiel pri chôdzi spálite o 40 percent viac energie ako pri bežnej chôdzi.

Bežecké pásy bez motora - tichý chod a rad funkcií

Výhodou bezmotorových pásov je ich tichý chod, obvykle nižšia cena, ale aj mnoho užitočných funkcií, ako je vybavený počítač, možnosť naklonenia bežeckej plochy, alebo špeciálne funkcie severskej chôdze a behu na lyžiach.

Bezmotorové bežecké pásy kúpite aj za menej než 200 eur.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 25. 2. 2014


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

5 hľadísk výberu bežeckého pásu pre seniorov

Bežecký pás je tiež výborný fitness stroj pre seniorov. Využijú ho ako pri budovaní fyzickej kondície, tak pri rehabilitácii, napríklad po operácii dolných končatín. Môžu tak trénovať v pohodlí a bezpečí domova, navyše za každého počasia, s voľbou záťaže od pohodovej chôdze.

30. 6. 2016

Ako vybrať správne topánky na behanie

Beh je veľmi obľúbeným druhom pohybu a v posledných rokoch zažíva renesanciu. Ku kvalitnému behu v teréne, na ceste aj na bežeckom páse prispejú kvalitné topánky. Ako ich vybrať?

19. 6. 2016

Ako začať s behaním?

Behanie sa stalo novú športovou modlou súčasnosti. Rekreačne aj závodne behajú možno stotisíce Slovákov a ďalší sa na beh chystajú. Ako začať behať?

21. 5. 2016

všetky novinky