Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Bezmotorové bežecké pásy

Bezmotorové bežecké pásy

Ako funguje a za koľko kúpite bezmotorový bežecký pás?

Bezmotorový bežecký pás funguje iba vďaka chôdzi, alebo behu bežca. Ten svojím pohybom dostáva do pohybu aj bežeckú plochu.

Aj na bezmotorových bežeckých pásoch možno upravovať záťaž pri pohybe a to znižovaním, alebo zvyšovaním magnetického odporu. Preto sa môžete stretnúť aj s pojmom magnetický bežecký pás.

Magnetický bežecký pás inSPORTline Excel Run

Na obrázku je Magnetický bežecký pás inSPORTline Excel Run, ktorý nemá motor, ale disponuje radom funkcií pre komfortné a variabilné behanie - 2 stupne sklonu, 8 programov.

Ďalšou funkciou je "Severský chôdze" za pomoci dvoch špeciálne navrhnutých funkčných pák. Zapojením držadiel pri chôdzi spálite o 40 percent viac energie ako pri bežnej chôdzi.

Bežecké pásy bez motora - tichý chod a rad funkcií

Výhodou bezmotorových pásov je ich tichý chod, obvykle nižšia cena, ale aj mnoho užitočných funkcií, ako je vybavený počítač, možnosť naklonenia bežeckej plochy, alebo špeciálne funkcie severskej chôdze a behu na lyžiach.

Bezmotorové bežecké pásy kúpite aj za menej než 200 eur.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 25. 2. 2014


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Ako cvičiť na bežeckom páse

Cvičenie na bežeckom páse patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie, čo dokladajú štatistiky rehabilitačných centier aj predajcov týchto populárnych fitness strojov.

21. 7. 2016

Regenerácia a strečing pre bežcov

Chcete behať naozaj efektívne? Potom by ste mali vedieť, že k behu na páse aj vonku patrí strečing a regenerácia. Ako na ne?

20. 7. 2016

5 hľadísk výberu bežeckého pásu pre seniorov

Bežecký pás je tiež výborný fitness stroj pre seniorov. Využijú ho ako pri budovaní fyzickej kondície, tak pri rehabilitácii, napríklad po operácii dolných končatín. Môžu tak trénovať v pohodlí a bezpečí domova, navyše za každého počasia, s voľbou záťaže od pohodovej chôdze.

30. 6. 2016

všetky novinky