Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Tip na bežecký pás do bytu

Tip na bežecký pás do bytu

Bežecký pás je síce rozmernejší fitness stroj, ale pri troche šikovnosti ho dostanete aj do menšieho bytu.

Hlavnou výhodou behania na bežeckom páse proti vonkajšej klasike je nezávislosť na počasí, možnosť prispôsobenia rýchlosti aktuálnemu stavu a schopnostiam a povrch šetrnejší ku kĺbom, než tvrdé asfaltové povrchy pri behaní vonku.

Ako ale využiť všetky výhody bežeckého pásu aj pre domáce behanie? Sú vôbec bežecké pásy vhodné do bytu?

Nielen rozmery. Pozor aj na hlučnosť!

Okrem rozmerov sa pri výbere bežeckého pásu do bytu zaujímajte aj o jeho hlučnosť. Príliš hlučné bežecké pásy spoľahlivo naštvú spolubývajúci, rodinu, alebo dokonca susedov. Moderné magnetické bežecké pásy sú už veľmi tiché a vďaka magnetickému brzdnému systému ich prakticky nepočujete ani pri zastavovaní.

Pri rozmýšľaní, či zaobstarať domov bežecký pás, počítajte s miestom okolo 1,5 metra na dĺžku a 0,5 metra na šírku pre samotný pás. Takto sa môže vojsť aj do menšej izby, s nevyhnutnou "ochrannou zónou" okolo stroja zaberie asi 2 metre štvorcové, čo sa v bežnom izbe "stratí".

Tip na bežecký pás do bytu - inSPORTline Excel Run

Excel Run je cenová pecka, bežecký pás za menej ako 250 eur a pritom kvalitný, skvelý kompromis cena / výkon. Má 2 stupne sklonu a 8 programov vrátane funkcie Severskej chôdze.

Pozrite sa na obrázok, dá sa aj rýchlo zložiť a schovať.

inSPORTline Excel Run

Ideálny pomocník na behanie v byte po celý rok.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 28. 4. 2014


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Hlavné prednosti populárneho bežeckého pásu Stratosphere

Vyhľadávaný bežecký pás inSPORTline Stratosphere je skvelý fitness stroj pre zvýšenie fyzickej kondície, posilnenie srdca a pľúc, spaľovanie tukov i rehabilitáciu v domácom prostredí, či je vám 15, alebo napríklad 85 rokov

28. 2. 2016

všetky novinky