Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Najžiadanejšie fitness stroje na Vianoce? Bežecké pásy!

Najžiadanejšie fitness stroje na Vianoce? Bežecké pásy!

Fitness stroje, ktoré sa najčastejšie objavujú pod vianočnými stromčekmi, sú podľa celosvetových štatistík bežecké pásy.

Čím to je, že sú tak populárne? Okrem naberania a zvyšovania fyzickej kondície v domácom prostredí bežecké pásy totiž tiež výborne spaľujú tuky a posilňujú činnosť srdca a pľúc. Trénujú na nich aj prakticky všetci športovci pred pretekmi.

Tiež úspešný český tenista Lukáš Rosol musí skvele behať a priebežne udržiavať kondíciu. Posledné tri turnajové výsledky dvojnásobného daviscupového víťaza sú finále a dvakrát účasť vo štvrťfinále. Lukáš Rosol sa teraz veľmi teší na bábätko, ktoré čaká so svojou snúbenicou a moderátorkou Michaelou Ochotskou. Zároveň má ambície dostať sa zo súčasného 43. miesta medzi TOP 40 alebo aj 30 svetových tenistov.

A bežecké pásy, ktoré tento vrcholový športovec odporúča? Sú to jedny z najpredávanejších modelov slovenského importéra inSPORTline, ktorý k nim zaisťuje aj komfortný servis: 

  • Aluvis - so silným motorom, veľkou bežeckou plochou a 99 programami. Cena okolo 800 €
  • Borra - profesionálny bežecký pás s nosnosťou 150 kilogramov, v akcii okolo 2500 €. Umožňuje prepojenie so zariadením s operačným systémom iOS alebo Android, vďaka ktorému možno ľahko archivovať a porovnávať tréningové výsledky.

Uvidíte tú zmenu do budúcich Vianoc!

Zdieľajte článokOdporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Bežiace pásy pre váš zdravý život

K zdravému životnému štýlu patrí šport a behanie je jednou z najobľúbenejších športových disciplín. V bežeckých topánkach trávia ľudia hodiny a hodiny týždenne. Ako behať pri nepriaznivom počasí?

Bežecké topánky na bežecký pás

Aj na bežecký pás je potrebné použiť vhodné topánky. Pás vám uľahčí beh svojím odpružením, vaše nohy ocenia čo najlepšiu obuv. Ako ju vybrať a ako sa o ňu starať?

Bežecké oblečenie - hlavne sa cítiť dobre

Komfortné a funkčné bežecké oblečenie, ktoré vám padne a budete v ňom dobre vyzerať. To je cieľom väčšiny bežcov pri nákupe oblečenia na behanie. V čom športovať?

Ako cvičiť na bežeckom páse

Cvičenie na bežeckom páse patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie, čo dokladajú štatistiky rehabilitačných centier aj predajcov týchto populárnych fitness strojov.

všetky novinky