Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Najžiadanejšie fitness stroje na Vianoce? Bežecké pásy!

Najžiadanejšie fitness stroje na Vianoce? Bežecké pásy!

Fitness stroje, ktoré sa najčastejšie objavujú pod vianočnými stromčekmi, sú podľa celosvetových štatistík bežecké pásy.

Čím to je, že sú tak populárne? Okrem naberania a zvyšovania fyzickej kondície v domácom prostredí bežecké pásy totiž tiež výborne spaľujú tuky a posilňujú činnosť srdca a pľúc. Trénujú na nich aj prakticky všetci športovci pred pretekmi.

Tiež úspešný český tenista Lukáš Rosol musí skvele behať a priebežne udržiavať kondíciu. Posledné tri turnajové výsledky dvojnásobného daviscupového víťaza sú finále a dvakrát účasť vo štvrťfinále. Lukáš Rosol sa teraz veľmi teší na bábätko, ktoré čaká so svojou snúbenicou a moderátorkou Michaelou Ochotskou. Zároveň má ambície dostať sa zo súčasného 43. miesta medzi TOP 40 alebo aj 30 svetových tenistov.

A bežecké pásy, ktoré tento vrcholový športovec odporúča? Sú to jedny z najpredávanejších modelov slovenského importéra inSPORTline, ktorý k nim zaisťuje aj komfortný servis: 

  • Aluvis - so silným motorom, veľkou bežeckou plochou a 99 programami. Cena okolo 800 €
  • Borra - profesionálny bežecký pás s nosnosťou 150 kilogramov, v akcii okolo 2500 €. Umožňuje prepojenie so zariadením s operačným systémom iOS alebo Android, vďaka ktorému možno ľahko archivovať a porovnávať tréningové výsledky.

Uvidíte tú zmenu do budúcich Vianoc!

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

5 hľadísk výberu bežeckého pásu pre seniorov

Bežecký pás je tiež výborný fitness stroj pre seniorov. Využijú ho ako pri budovaní fyzickej kondície, tak pri rehabilitácii, napríklad po operácii dolných končatín. Môžu tak trénovať v pohodlí a bezpečí domova, navyše za každého počasia, s voľbou záťaže od pohodovej chôdze.

30. 6. 2016

Ako vybrať správne topánky na behanie

Beh je veľmi obľúbeným druhom pohybu a v posledných rokoch zažíva renesanciu. Ku kvalitnému behu v teréne, na ceste aj na bežeckom páse prispejú kvalitné topánky. Ako ich vybrať?

19. 6. 2016

Ako začať s behaním?

Behanie sa stalo novú športovou modlou súčasnosti. Rekreačne aj závodne behajú možno stotisíce Slovákov a ďalší sa na beh chystajú. Ako začať behať?

21. 5. 2016

všetky novinky