Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Bežecké pásy na splátky. Teraz nákup na splátky s Quatro

Bežecké pásy na splátky. Teraz nákup na splátky s Quatro

Aj športoví nadšenci si radi urobia radosť. Že Vám nezostávajú financie? Môžete využiť ponuku e-shopov, ktoré trenažéry ponúkajú aj na splátky.

Výnimkou nie sú ani bežecké pásy, obľúbené fitness stroje, ktoré kúpite za približne 200 € na domáce použitie, ale aj za niekoľko sto eur pre komerčné využitie, alebo do špičkovej domácej posilňovne.

Bežecké pásy na splátky s Quatro

Popredný slovenský e-shop inSPORTline.sk teraz ponúka nákup bežeckých pásov na splátky so spoločnosťou QUATRO. Ako to funguje?

1. Vyberte si kvalitný bežecký pás

Tipom ostatných nakupujúcich je Bežecký pás inSPORTline Gallop, ktorý kúpite za 908,70 € (zľava skvelých 31 percent).

Bežecký pás inSPORTline Gallop

2. Zvoľte nákup na splátky

Pri výbere platby si vyberte nákup na splátky so spoločnosťou Quatro. V eshope si užívateľ vyberie daný výrobok a priamo v detaile výrobku si môže prepočítať splátkovú kombináciu prostredníctvom QUATRO kalkulačky. Po následnom dokončení objednávky sa užívateľovi otvorí nové okno so "Žiadosťou", resp. treba kliknúť na pokračovanie Žiadosti o nákup tovaru na splátky cez Quatro, ktorú je potrebné vyplniť. 

3. Náš tip - vyberte si bežecké pásy vo veľkej zľave

Pri týchto pásoch sa dá predpokladať, že ich cena porastie, alebo predajca zníži zľavu. Napríklad Bežecký pás inSPORTLine inCondi T400i stojí bežne 1 563,30 €, teraz je v zľave 33 percent za 1 054,20 €. Pri využití splátkovej akcie zaplatíte celkom 555,61 €.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 2. 3. 2016


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Ako cvičiť na bežeckom páse

Cvičenie na bežeckom páse patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie, čo dokladajú štatistiky rehabilitačných centier aj predajcov týchto populárnych fitness strojov.

21. 7. 2016

Regenerácia a strečing pre bežcov

Chcete behať naozaj efektívne? Potom by ste mali vedieť, že k behu na páse aj vonku patrí strečing a regenerácia. Ako na ne?

20. 7. 2016

5 hľadísk výberu bežeckého pásu pre seniorov

Bežecký pás je tiež výborný fitness stroj pre seniorov. Využijú ho ako pri budovaní fyzickej kondície, tak pri rehabilitácii, napríklad po operácii dolných končatín. Môžu tak trénovať v pohodlí a bezpečí domova, navyše za každého počasia, s voľbou záťaže od pohodovej chôdze.

30. 6. 2016

všetky novinky