Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Bežecký pás lacno? Máme tipy na lacné bežecké pásy

Bežecký pás lacno? Máme tipy na lacné bežecké pásy

Najlepšie aktivita pre zvýšenie kondície aj zníženie váhy je každodenná chôdza, pohyb odporúčaný kedysi aj dnes, ktorý umožňuje individuálne tempo a šetrí kĺby.

Podľa zdravotného stavu možno po nejakej dobe zaradiť aj behanie. A hlavne neprestávať, a to ani v nepriaznivom počasí, čo umožňuje populárne domáce fitnes stroj - bežecký pás. Je vybavený mnohými funkciami, napríklad meraním tepovej frekvencie, spálených kalórií a porovnaním aktuálneho výkonu s predošlým. Možno sa obávate veľké investície, ale zbytočne.

Bežiaci pás sa oplatí

Najlacnejšii, pritom vysoko kvalitný bezmotorový bežecký pás s nosnosťou 110 kg zaobstaráte u tradičného výrobcu inSPORTline už za cca 200 €. Jedná sa o model Sprynkl s 3 stupňami sklonu, 8 stupňami záťaže a dostatočne širokú bežeckou plochou 120 x 40 cm. "Chodila som do fitka a musela sa tam o tento stroj deliť. Doma ho mám len sama pre seba a môžem ho využívať v ktorúkoľvek hodinu. Je to super. Vrelo odporúčam, "vyjadruje sa k ďalším výhodám domáceho behanie pani Jana.

Užívatelia v internetových diskusiách potvrdzujú, že behanie alebo rýchla chôdza trikrát týždenne po hodine sa čoskoro pozitívne prejaví ako na hmotnosti, tak celkovom zdraví.

A ak by ste chceli mať doma motorový bežecký pás, odporučíme vám obľúbený model Cirrus s nosnosťou 120 kg, ktorý stojí v akcii do 485 €. Ponúka 25 programov a je možné s ním dosiahnuť rýchlosť od 0,8 km až do 14 km / h.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 16. 10. 2015


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

Ako cvičiť na bežeckom páse

Cvičenie na bežeckom páse patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie, čo dokladajú štatistiky rehabilitačných centier aj predajcov týchto populárnych fitness strojov.

21. 7. 2016

Regenerácia a strečing pre bežcov

Chcete behať naozaj efektívne? Potom by ste mali vedieť, že k behu na páse aj vonku patrí strečing a regenerácia. Ako na ne?

20. 7. 2016

5 hľadísk výberu bežeckého pásu pre seniorov

Bežecký pás je tiež výborný fitness stroj pre seniorov. Využijú ho ako pri budovaní fyzickej kondície, tak pri rehabilitácii, napríklad po operácii dolných končatín. Môžu tak trénovať v pohodlí a bezpečí domova, navyše za každého počasia, s voľbou záťaže od pohodovej chôdze.

30. 6. 2016

všetky novinky