Kúpiť bežecký pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežeckých pásov


Bežecký pás  >  Bežecké pásy prepojené s tabletom. Prebehnite sa celým svetom

Bežecké pásy prepojené s tabletom. Prebehnite sa celým svetom

Novinkou na trhu sú bežecké pásy inCondi, ktoré je možné jednoducho prepojiť s tabletom a vylepšiť tak zážitok z behania.

Bežecké pásy inCondi sú špičkou vďaka funkčnej výbave a dielenskému spracovaniu. Veľkým plusom je prepojenie s tabletom a modernými aplikáciami.

Bežecký pás inSPORTline inCondi T60i

Na obrázku je vyobrazený tablet s aplikáciou iRunning+, ktorá je cez bluetooth prepojená s počítačom bežeckého pásu. Vďaka aplikácii je možné si virtuálne zabehať napríklad v Alpách, svetových metropolách a ďalších zaujímavých miestach. Priebeh trasy možno sledovať vďaka Google Maps a Street View priamo na displeji.

Tip - Bežecký pás inSPORTline inCondi T60i

Jedným z bežeckých pásov prepojiteľných s tabletom so systémom Android, alebo s iPadmi od Apple, je inSPORTline inCondi T60i. Ten kúpite za 836 €.

Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí prepracovaný computer s podsvieteným LCD displejom, motor s výkonom 2,5 HP alebo nastavenie sklonu 0-20%. Medzi ďalšie prednosti bežeckého pásu inSPORTline inCondi T60i patrí tichý chod motora, snímač tepu v rukovätiach, maximálna rýchlosť 20 km/h alebo kolieska pre ľahký transport.

Bežecký pás inSPORTline inCondi T60i je okrem iného vybavený aj funkciou merania telesného tuku, ktorá funguje na princípe pridržania snímačov tepu v rukovätiach alebo pri použití hrudného pásu. Behom chvíle sa tak dozviete, koľko tuku je vo Vašom tele (BMI).

Tento bežecký pás kúpite aj na splátky.

Nemáte tablet? Nevadí, inSPORTline rozdáva tablety k bežeckým pásom

Ak nemáte tablet, nevadí. K bežeckému pásu inCondi získate tablet inSPORTline inTab 7" úplne zadarmo.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 9. 12. 2014


Odporúčame bežecké pásy


Ďalšie novinky

5 hľadísk výberu bežeckého pásu pre seniorov

Bežecký pás je tiež výborný fitness stroj pre seniorov. Využijú ho ako pri budovaní fyzickej kondície, tak pri rehabilitácii, napríklad po operácii dolných končatín. Môžu tak trénovať v pohodlí a bezpečí domova, navyše za každého počasia, s voľbou záťaže od pohodovej chôdze.

30. 6. 2016

Ako vybrať správne topánky na behanie

Beh je veľmi obľúbeným druhom pohybu a v posledných rokoch zažíva renesanciu. Ku kvalitnému behu v teréne, na ceste aj na bežeckom páse prispejú kvalitné topánky. Ako ich vybrať?

19. 6. 2016

Ako začať s behaním?

Behanie sa stalo novú športovou modlou súčasnosti. Rekreačne aj závodne behajú možno stotisíce Slovákov a ďalší sa na beh chystajú. Ako začať behať?

21. 5. 2016

všetky novinky